wtorek , 7 Kwiecień 2020
Strona główna / Aktualności / Czy SPZOZ w Mogilanach to biuro podróży?

Czy SPZOZ w Mogilanach to biuro podróży?

Ilu z Was było w Chinach? Zapewne wielu z naszych czytelników nie stać na tak egzotyczną wycieczkę, ale jest rozwiązanie. Wystarczy stać się pracownikiem SPZOZ w Mogilanach i już będzie można cieszyć się możliwością zwiedzania świata. Były już wycieczki po Europie (Rzym, Ukraina, Londyn, Mediolan itp.), ale to mało. Ostatnio pracownicy byli na wycieczce w Chinach, teraz została tylko Ameryka, Afryka i wyjazd na Księżyc. Chyba  SPZOZ ma za dużo pieniędzy. Pani Dyrektor zamiast zajmować się organizacją świadczenia usług medycznych, woli być, jak się wydaje, organizatorem wycieczek dla pracowników.

Czy takimi usługami winien zajmować się Dyrektor SPZOZ? Pacjenci zaczynają narzekać na brak personelu medycznego w SPZOZ.  Zamiast zatrudnić dodatkowego lekarza, Pani  Dyrektor zatrudniła swoją siostrę do obsługi administracyjnej. W czasach, gdy w Mogilanach nie było konkurencji w postaci NZOZ`u, a ośrodku zdrowia było dużo więcej pacjentów, w obsłudze admnistracyjnej pracowały tylko dwie osoby. Teraz jest mniej pacjentów,  za to zwiększa się liczba osób  zatrudnionych w administracji.

W SPZOZ w Mogilanach zawsze była apteka, teraz jej już nie ma, na II piętrze budynku puste gabinety. O co tutaj chodzi, czy Pani  Dyrektor nie zależy na dobru pacjentów oraz dochodach z najmu dla  SPZOZ?

W ośrodku zdrowia w Mogilanach pracują już lekarze z Ukrainy, czy teraz możemy spodziewać się lekarzy z Chin? Na wszelki wypadek, uczcie się jezyka chińskiego – drodzy pacjenci.

O nas Administrator

sprawdź również

Gmina Mogilany znów w niechlubnej czołówce

W ostatnim czasie walka ze smogiem przybrała na sile. Do inicjatyw samorządowych (uchwała antysmogowa) dołączył …